Haber

Bodo/Glimt Teknik Direktörü Nikita Haykin, Beşiktaş Maçı Hakkında Konuştu

– Kjetil Knutsen: “Elimizden geleni yapacağız”

Nikita Haykin: “Hedefimiz kazanmak”

İSTANBUL – Beşiktaş’a karşı çok iyi bir atmosferde mücadele edeceklerinin bilincinde olduğunu belirten Bodo/Glimt Teknik Direktörü Kjetil Knutsen, “Elimizden geleni yapacağız. Her iki taraf da kazanmaya çalışacak. Yarın iyi sonuçlar almayı düşünüyoruz. “

UEFA Avrupa Konferans Ligi dördüncü maçında Norveç temsilcisi Bodo/Glimt yarın Beşiktaş’a konuk olacak. Bu maç öncesinde Bodo/Glimt Teknik Direktörü Kjetil Knutsen ve 28 yaşındaki kaleci Nikita Haykin, Beşiktaş Stadı’nda düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Yarın Beşiktaş’ta baskılı bir maç beklediğini belirten Knutsen, “Çok güzel bir atmosfer, çim saha ve çok sayıda seyirci olacak. Ama biz elimizden geleni yapacağız. Her iki taraf da kazanmaya çalışacak. İyi olmayı bekliyoruz.” Sonuçlar yarın.”

“Daha çok büyüyeceğiz, daha çok deneyim kazanacağız”

Tecrübeli çalıştırıcı, daha verimli olmaya çalıştıklarının altını çizerek, “Avrupa Ligi’nde oynadığımız maçlar da performansımızı artırıyor. Daha çok büyüyüp tecrübe kazanacağız. Böylece Türkiye’nin iyi takımlarıyla oynama şansı yakalayacağız. diğer ülkeler.”

Haykin: “Çok iyi bir takıma karşı mücadele edeceğiz”

Sahaya kazanmak için çıkacaklarını vurgulayan kaleci Haykin, “Çok iyi bir takıma karşı mücadele edeceğiz. Amacımız kazanmak. Norveç’te çok soğuk bir havada oynadılar. Burada da atmosfer farklı olacak. Elimizden geleni yapacağız, sahaya çıkıp maçımızı oynayacağız, kazanmaya çalışacağız.” verilmiş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu